اسباب بازی لعبة toy کھلونوں
۱۱ اردیبهشت

تاریخچه اسباب بازی از ابتدا تا قرن 21

تاریخچه اسباب بازی

به دوران قدیم بازمی‌گردد و احتمالاً در اغلب فرهنگ‌ها و تمدن‌ها وجود داشته است. بازی‌های باستانی مانند بازی‌های جنگلی و تفننی و بازی‌های اسباب بازی مانند عروسک‌ها و پازل‌ها نشان دهنده وجود بازی‌ها در گذشته هستند.

در قرون وسطی، بازی‌های فرهنگی و تفریحی در اروپا رایج بودند. بازی‌های مانند بازی‌های کارت، شطرنج و تخته نرد با توجه به نوع و سبک آن‌ها، از معدود بازی‌هایی بودند که در طول تاریخ تغییر زیادی نکرده‌اند.

محصول ویژه صادراتی

اسباب بازی تق تقی لانه زنبوری

تولید شده در چهار رنگ

زرد، سبز، قرمز، صورتی


بسته بندی در سلفون 12 عددی

بسته کیسه ای 50 جینی

برای سفارش این محصول به صورت عمده و با تخفیف ویژه از شماره های زیر استفاده کنید :

در سال‌های اخیر، با توسعه بازی‌های رایانه‌ای و تلفن همراه، بازی‌ها به صورت دیجیتال تغییر شکل یافتند و شکل‌گیری بازار بزرگی برای بازی‌های الکترونیکی و آنلاین را به همراه داشتند. بازی‌های رایانه‌ای، بازی‌های ویدئویی و بازی‌های آنلاین در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین فرم‌های بازی هستند و امکانات گسترده‌ای را برای بازیکنان به ارمغان آورده‌اند.

بازی‌ها و اسباب بازی‌هایی که با گیاهان و جانوران محلی تهیه شده بودند، در تمدن‌های باستانی چین، مصر و روم به عنوان بخشی از فرهنگ و رسوم مردمی شناخته شده‌اند.

در سده‌های بعدی، بازی‌ها به عنوان فرهنگی شناخته شده و با توسعه تکنولوژی و صنعت به اسباب بازی‌هایی تبدیل شدند که از موادی مانند چوب، پارچه، چرم، طلا و نقره ساخته می‌شدند.

در قرن ۱۹، با توسعه تکنولوژی، اسباب بازی‌هایی از جمله اسباب بازی‌های مکانیکی و الکترونیکی به بازار عرضه شدند. بازی‌های اولیه الکترونیکی شامل بازی‌هایی بودند که برای کامپیوترهای شخصی و ماشین‌های بازی ساخته شده بودند. در دهه ۱۹۷۰، بازی‌های ویدئویی در بازار عرضه شدند و در دهه ۱۹۸۰، بازی‌های ویدئویی خانگی به بازار عرضه شدند و بسیاری از افراد به شکل عمده‌ای با بازی کردن از آن‌ها لذت می‌بردند.

امروزه، بازی‌ها به صورت آنلاین، بازی‌های کامپیوتری، بازی‌های موبایل و بازی‌های واقعیت مجازی در دسترس هستند. با توسعه فناوری، اسباب بازی‌های جدیدی مانند درون‌یابی هوشمند، بلوتوث، دستگاه‌های تحریکی و صدا و نور ساخته می‌شوند.

راه های ارتباطی

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.